معرفی سامانه سمنانِ مَن

سامانه سمنان من در راستای یکپارچه سازی ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان محترم از سوی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان ارائه شده است . سامانه سمنان من به عنوان بستری جهت ایجاد و نگهداری اطلاعات شهروندان در قالب شناسنامه شهروندی، یکی از مناسب ترین راه حل های تسهیل ارائه خدمات به شهروندان بصورت الکترونیکی می باشد.

شهرداری سمنان به عنوان متولی اصلی امور و خدمات شهری، جهت ارائه خدمات متنوع شهری و شهروندی به شهروندان، نیاز به شناسایی و احراز هویت آنها دارد. در صورت عدم وجود پایگاه داده ای جهت نگهداری اطلاعات شناسایی افراد، شهروندان برای هربار دریافت خدمات شهرداری نیاز به طی کردن مراحل ثبت نام و احراز هویت به ازای هر خدمت خواهند داشت.

سامانه سمنان من با استفاده نوین ترین تکنولوژی های حوزه نرم افزار، امکان ایجاد این پایگاه داده را بصورت جامع فراهم آورده است و شهروندان محترم سمنانی می توانند تنها با یکبار بار ثبت نام در این سامانه و ایجاد حساب شهروندی، از کلیه خدمات الکترونیکی شهرداری سمنان استفاده نمایند.

سامانه خدمات الکترونیکی شهرداری سمنان از طریق آدرس https://e.semnan.ir در دسترس شهروندان محترم می باشد.

لطفا جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات الکترونیکی شهرداری سمنان، نظرات، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند خود را از طریق آدرس fava@semnan.ir برای ما ارسال فرمائید.

 

دیدگاه شما چیست؟