مشخصات خدمت

شناسه خدمت : -

هزینه خدمت: متغییر

دریافت خدمت

درخواست خرید مبلمان شهری

امروزه شهر ها دارای جمعیت بسیاری هستند که و باید از تجهیزات و امکانات مختلفی برخوردار باشد تا بتوانند نیازهای شهروندان را پاسخ دهند . فضاسازی هر شهر متناسب با فرهنگ مردمی که در آن زندگی می کنند انجام می گیرد و هر چیزی که در این فضا به چشم می خورد نشان دهنده خواسته ها و نیازها و فرهنگ افراد شهر می باشد. در حال حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی و خلق ایده های جدید، فضاسازی و دکوراسیون شهری با امکانات جدید امکان پذیر شده و مسئولین و طراحان سعی می کنند با شناخت نیاز افراد یک جامعه قدم موثری در به وجود آوردن امکانات رفاهی و بهبود روحیه افراد بردارند. انسان همواره به دنبال زیبایی می باشد از این رو زندگی در مکانی که از نظر ظاهری زیبا و چشم نواز بوده و نیازها را پاسخگو باشد یکی از ملزومات است. در حوزه فضاسازی شهری، مبلمان شهری نقشی پر رنگ دارد و مفهوم های بسیار گسترده ای را در بر می گیرد.

مبلمان شهری دربخش تجهیزات شهری قرار دارد و زیبایی شهری را تامین می کند. اگر بخواهیم مفهموم کلی مبلمان شهری را بیان کنیم می توانیم به هر چیزی که عموم مردم در فضای شهر از آن استفاده می کنند و نیاز آن ها را رفع می کند را در نظر بگیریم. هر چیزی از وسایل، اشیاء و نمادها گرفته تا بناهایی که برای استفاده عموم ساخته شده اند مبلمان شهری نامیده می شوند. این نکته لازم به ذکر است که مبلمان شهری نیازهای عمومی مردم را تامیین می کند و در صورت عدم پاسخگویی به نیاز افراد در نظام شهری اختلال و ناهنجاری ایجاد می شود.

 چنانچه متقاضی درخواست مبلمان شهری را داشته باشد این سازمان پس از بررسی و زمانبندی نسبت به درخواست ارائه شده افدام می نماید با توجه به نوع کار ، پس از بررسی توسط کارشناس هزینه های مرتبط متعاقبا در سامانه قابل پرداخت خواهد بود

 


.مدت زمان انجام این خدمت با توجه به شرایط کارخانه ها متغییر می باشد. در صورت فعالیت کارخانه ها 1-3روز کاری می باشد

  • مراحل دریافت خدمت 
1-ارائه درخواست اولیه توسط شهروند
2-بررسی مدارک ارسالی وتعیین هزینه خدمت 
3-بررسی و تائید پرداخت هزینه خدمت 
4-ارائه حواله فروش توسط کارشناسان
4-ارائه و دریافت خدمت 

موارد قابل سفارش

  • درخواست خرید گلدان کوچک باکسی (50*40*130) ، هزینه واحد : 1,200,000 تومان

  • درخواست خرید نرده باغچه ای سمنتپلاست ، هزینه واحد : 150,000 تومان

  • درخواست خرید سطل زباله رزینی ، هزینه واحد : 250,000 تومان

  • درخواست خرید گلدان نیمکتی ، هزینه واحد : 1,150,000 تومان